למה לצפות

1 שלב ראשון – הגעה לבית העסק ואפיון המטבח ומבנה מערכת נידוף העשן על חלקיה: מנדפים, ארובות, יחידת סינון, מפוח. רק לאחר מכן תינתן הצעת מחיר בהסתמך על  סוג השירות לו המקום נזקקק, סוג הטיפול הדרוש לכל חלק במערכת ותדירות הטיפולים הנדרשת לפי התקן הישראלי.
2 שלב שני – ביצוע העבודה. למקום מגיע צוות שלנו. הצוות מורכב מעובדים ישראלים, מיומנים ומקצועיים בעבודתם. העבודה מתבצעת תוך שימוש בציוד הטוב ביותר והבטיחותי ביותר שקיים בענף. יש להדגיש, כי חלק מהציוד המשמש אותנו לניקוי פותח על ידינו, לאור ניסיוננו בתחום והבנת הכשלים הקיימים בציוד הסטנדרטי הקיים. העבודה נעשית ע"פ דרישות התקן הישראלי 1001 חלק 6 וכן התקן האמריקאי NFPA96- סטנדרטים אלה הם המחמירים ביותר. עם סיום העבודה, הצוות מסדר ומנקה את המקום ולמעשה משיב את המצב לקדמותו, ואף במצב יותר טוב.
3 שלב שלישי – לאחר ביצוע העבודה, מקבל העסק אישור על ביצוע העבודה. האישור מוכר ע"י כיבוי אש, חברות הביטוח, איכות הסביבה, משרד הבריאות והעיריות.
אנו נשארים בקשר מתמיד עם לקוחותינו ומתזכרים אותם לגבי טיפולים חוזרים. נדגיש כי לקוחות עם חוזה שירות שנתי או רב שנתי מקבלים עדיפות וקדימות.