המנדף. חברו הטוב ביותר של הבשלן הממוצע. זהו אחד הכלים היותר שימושים ומשומשים במטבח מסיבה פשוטה מאוד. המנדף הופך את חווית הבישול שלנו לנעימה ואיכותית יותר כתוצאה מחוסר התפזרות הריחות השומניים ברחבי המטבח ומחוצה לו. המנדף שואב אל תוכו את הריחות הלא נעימים ואדי הבישול ומונע הצטברות מאסיבית של שומן על משטח העבודה והכיריים אלא באופן מועט.

מאחר  שקולט האדים שואב אל תוכו את אדי הבישול מתעורר הצורך לתחזק ולנקות אותו באופן מקצוע למניעת הצטברות והתקשות השומן. חשוב מאוד להסתייע ולהיעזר באיש מקצוע לצורך תחזוקה תקופתית למניעת הרס המנדף והשלכות מסוכנות במצבים של סתימות וחסימות בפתחי האוורור.

מתי ואיך לבחור איש מקצוע לניקוי מנדפים?

איש מקצוע מתחום המנדפים יהיה בעל סמכות וניסיון מקצוע להתקנת המנדף וניקוי כאחד. חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע בתחום מאותה חברה ממנה בחרתם לרכוש את המנדף מאחר שהם מכירים את סוגי המנדפים הכי טוב. אף על פי שגם מומחים חיצוניים בעלי ניסיון רב יוכלו לבדוק ולהעניק לכם מענה מושלם, בתקופת האחריות של המנדף חשוב לבחור דווקא איש מקצוע מטעם החברה למניעת מצבים של הרס או תקלות או סירוב מצד החברה להגיע ולתקן את המנדף לאחר שטופל בידי איש מקצוע שאינו שייך לחברה.

ניקוי מנדפים

ניקוי מנדפים

אלו מנדפים יש לנקות רק על ידי איש מקצוע?

מנדפים גדולים וארגוניים יש לנקות מבפנים אך ורק על ידי איש מקצוע, השעונים והרכיבים הרבים והמורכבים הקיימים בתוך המנדפים הללו עשויים להיות רגישים ביותר. חשוב מאוד להעביר את המנדף דרך ידיים מקצועיות למניעת הרס וקלקל המנדף כתוצאה מהעלויות היקרות של המנדף והעלויות היקרות של חלקי החילוף חשוב מאוד להקפיד על בקרה ותחזוקה שוטפת של המנדף של פעם בשנה- שנה חצי כדי לשמור על תקינותו, תקינות פעילותו ותקינות

איפה כדאי לחפש אנשי מקצוע לניקוי מנדפים?

אנשי מקצוע לניקוי מנדפים כדאי לאתר באתרים של בעלי מקצוע בתחום החשמל ותחום הבישול במקרים רבים תוכלו למצוא בעלי מקצוע בחנויות וחברות המשווקות ו/או מייצרות מנדפים וקולטי אדים גם אם אלה לא שיווק לכם את המנדף עצמו. בחנויות רבות למוצרי חשמל אף תוכלו לרכוש מסלול של אחריות ותיקונים גם על מוצר שלא נרכש באותו מקום.

האם ניקוי המנדף נחשב כחלק מהביטוח והאחריות של המנדף?

תלוי במסלול האחרות שלכם ובהגדרות החברה. ניקוי המנדף בדרך כלל לא יהיה כלול כחלק ממסלול האחריות אלא בקשתם אחרת. ככלל, ניקוי מנדפים פרטיים קל מאוד ורצוי לבצע לבד בצמוד להוראות המשווק והיצרן תוך הקפדה על ניקוי פתחי האוורור והסרת כתמי ושיירי השומן.